O Rety Parapety - Poznań |  Producent parapetów

 

Nasz adres

ul. Rzemieślnicza 18

62-020 Swarzędz

 

Telefon

+48 511 833 267

+48 514 223 175

 

Email

parapety.poznan@op.pl

Parapety - Zielona Góra. Parapety granitowe, marmurowe, PCV, stalowe, konglomerat

Parapety - Zielona Góra. Parapety granitowe, marmurowe, PCV, stalowe, konglomerat

Od 12 lat staramy się by każdy z naszych produktów, jakimi są parapety, pasował waszym wymaganiom, nasi eksperci dbają o to, aby każda z waszych wizji została zrealizowana. Wasza satysfakcja jest dla nas największym priorytetem dlatego jakość, jaką pokazujemy, jest bardzo wysoka. Każdy z was ma swoje osobiste wymagania, których spełnianie satysfakcjonuje nas. Nasza firma charakteryzuję się również krótkim czasem realizacji i możliwością przewozu co pozwala nam na całościową realizację zleceń. Oferujemy parapety wewnętrzne i zewnętrzne pierwszorzędnej jakości wykonywane z wielu surowców między innymi: stal, PCV, aluminium, marmur, granit i nie tylko. Nasze warsztaty zaopatrzone są również w malarnię proszkową, gilotynę i giętarkę CNC. Najwłaściwszym potwierdzeniem szybkiej realizacji oraz wspaniałej jakości towarów są komentarze naszych klientów.

 

Parapety z marmuru i konglomeratu - Zielona Góra

Parapety z Marmuru

Marmur jest materiałem bardzo giętkim, co pozwala nać mu ciekawy charakter, a szerokie spektrum tekstur i odcieni sprawdzi się w mnóstwie wnętrz, przyciągając uwagę i dodając pomieszczeniom prestiżowego wyglądu.

 

Parapety z Konglomeratu

Konglomerat to materiał, który powstaje z wykorzystaniem technologii próżniowej, a składa się do 95% z kamieni naturalnych. Towar ten należy do klasy Premium i temu też koresponduje jego wygląd. Parapety z konglomeratu są niesamowicie odporne, dzięki czemu zarówno słońce jaki i uszkodzenia mechaniczne nie stanowią dla nich zagrożenia.

 

Parapety Postforming

Parapety te skonstruowane są z płyty wiórowej pokrytej powłoką laminatu, który zabezpiecza zarówno przed zacieraniem jak i wilgocią. Dostępność wielu barw i niska cena są zaletami, które przekładają się na jakość tego rozwiązania.

 

Parapety aluminiowe i PCV - Zielona Góra

Parapety Aluminiowe Płytka

Takie wyjście ma to do siebie, że zarówno instalacja jak i zachowanie czystości tego parapetu nie stanowi większego problemu. Do wytworzenia tego towaru wykorzystujemy blachę aluminiową o grubości 1,2mm dzięki temu parapet posiada niewielką wagę.

 

Parapety PCV

Jeżeli szukasz taniego i bezproblemowego rozwiązania na wykończenie czy też renowację pomieszczeń i wymianę parapetów, to nasza propozycja parapetów PCV jest najtrafniejszą alternatywą. Wśród naszych wytworów możesz także natrafić na parapety renowacyjne z PCV, które są bardzo dobrym doraźnym rozwiązaniem jako nakładka na wysłużony parapet.

 

Parapety MDF

Rozwiązanie to jest ekonomiczniejsze niż parapety drewniane, jednocześnie dostarczające pokaźną sposobność dopasowania za sprawą bogactwa będących do dyspozycji oklein i opcją lakierowania. Wysoka ergonomiczność, jaką charakteryzują się parapety MDF jest jedną z plusów, jakie posiadają parapety drewno podobne.

 

Parapety soft i stalowe - Zielona Góra

Parapety Soft

Ukształtowanie tych parapetów daję tej opcji doskonały odpływ wody i chroni przed korozją. Materiały, z jakich Parapety soft są tworzone to stal oraz aluminium.

 

Parapety Stalowe

Zalet tego rodzaju parapetów jest wiele, wyróżnia je wytrzymałość i odporność na warunki pogodowe oraz minimalistyczny design. Stosowanie łączników z PCV lub aluminium pozwala na łączenie parapetów, a w dodatku zaślepka PCV na końcu parapetu bardzo dobrze zabezpiecza przed ewentualną korozją.

 

Parapety Granitowe

Granit to surowiec, który jest bardzo sztywny i wytrzymały, w dodatku jest niepodatny na zarysowania, a warunki atmosferyczne nie są dla niego problemem. Własności te przyczyniają się do tego, że parapety granitowe bez zarzutu sprawdzają się jako parapety zewnętrzne, ale można je wykorzystać również jako blat w kuchni czy zabudowa kominka. Wyjątkowa bogactwo odcieni oraz struktura i mikropęknięcia jest w stanie dodać osobowości i uzupełnić miejsce pod oknem.

 

Parapety Aluminiowe

Cieszący się popularnością rodzaj parapetów, a to dzięki minimalistycznemu projektowi oraz lekkości. Bezsprzecznie też dużą rolę w tym wypadku odgrywa stosunek niewielkiej ceny do pierwszorzędnej jakości.

 

Parapety - galeria

logo parapety

62-020 Swarzędz

uL. Rzemieślnicza 18

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Zachęcamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych!

Godziny otwarcia

Pon 07:00 - 16:00
Wt 07:00 - 16:00
Śr 07:00 - 16:00
Czw 07:00 - 16:00
Pt 07:00 - 16:00
Sob 08:00 - 12:00
Niedz Zamknięte

Please publish modules in offcanvas position.