O Rety Parapety - Poznań |  Producent parapetów

 

Nasz adres

ul. Rzemieślnicza 18

62-020 Swarzędz

 

Telefon

+48 511 833 267

+48 514 223 175

 

Email

parapety.poznan@op.pl

Parapety z konglomeratu

Parapety z konglomeratu są produktem przemysłowym, tworzonym na bazie kamieni naturalnych (95%) i żywicy poliestrowej (5%). Jest to kruszywo marmurowe z domieszką odpowiednich farb i żywic, produkowane w technologii próżniowej. Gotowy produkt ma formę bloku, który jest cięty na płyty grubości 2 i 3 cm oraz maksymalne rozmiary 300 cm x125 cm. Jest to wybór Klientów, którzy dużo czasu poświęcili na wystrój wnętrz, nie działają spontanicznie i chcą mieć każdy szczegół dopasowany. Parapety z konglomeratu to najwyższy szczebel cenowy w kategorii parapetów wewnętrznych. Imitują kamień naturalny a co za tym idzie nadają wnętrzu „drogi” charakter. Bardzo duży wybór kolorów, gwarantuje również różne widełki cenowe. Z tego względu, konglomeraty w uniwersalnych kolorach stały się również elementem standardowym w mieszkaniach deweloperskich.

 

Parapety z konglomeratuParapety z konglomeratu - cennik

– są odporne na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie,

– występują w szerokim wyborze kolorystycznym,

– łatwe w czyszczeniu i konserwacji,

– są odporne na działanie promieni słonecznych.

 

Parapety z konglomeratu - wykończenie

Parapety z konglomeratu wykończane są w następujący sposób: poler trzech boków, fazowanie krawędzi na szerokość 2 mm, narożniki zaokrąglone R-3. Niestandardową obróbką określamy narożniki proste, półwałek, ćwierćwałek. Zastrzegamy sobie tolerancję wymiarów na długości i szerokości 5 mm oraz przy cięciu kątów do 1 stopnia. Ze względu na ingerencję człowieka w kolorystykę, możliwy jest szeroki wybór barw kamienia.

 

 

Parapety z konglomeratu - producent

Zamiennik parapetów z kamieni naturalnych

Solidnie wykonane parapety z konglomeratu marmurowego lub granitowego, wyróżniają się wieloma zaletami. To produkty dostępne w naszej ofercie w zróżnicowanych wzorach, wariantach cenowych, a także najmodniejszej w tym sezonie kolorystyce. Powyższe informacje przydadzą się przede wszystkim osobom aranżującym swoje pomieszczenia, zarówno tym wykonującym te działania prywatnie, jak i właścicielom firm designerskich czy architektonicznych. Nowoczesne parapety z konglomeratu są znacznie tańszą alternatywą produktów wykonanych z kamienia naturalnego, w tym marmuru lub granitu. Z uwagi na powyższe, cieszą się one sporym zainteresowaniem osób pragnących wyposażyć swoje pomieszczenia w dobrej jakości parapety o estetycznym wyglądzie i wysokich walorach użytkowych. Warto wspomnieć, że atrakcyjna cena tych wyrobów ma znaczący wpływ na popularność ich sprzedaży, szczególnie wśród osób posiadających w budynku sporą ilość otworów okiennych.

 

Parapety z konglomeratu o wysokich walorach użytkowych i estetycznych

Parapety z konglomeratu - ceny

To trwałe, a jednocześnie estetycznie prezentujące się wyroby. W naszym asortymencie znajdują się parapety konglomerat, produkowane w różnych opcjach do wyboru, w tym grubościach czy szerokościach. Optymalnie dobrany skład parapetów z konglomeratu jest rezultatem wieloletnich prac badawczych nad wynalezieniem zamiennika kamieni naturalnych w postaci granitu bądź marmuru o wysokich właściwościach użytkowych i mechanicznych, w tym o podwyższonej odporności mechanicznej. Wypełnienie, jakie mogą posiadać parapety konglomeratowe, stanowi piasek marmurowy bądź też kwarcowy, jak i grubszy o różnej wielkości. W materiale tym można łączyć ziarna dowolnie wybranej wielkości. Interesujące wzornictwo, jak również oryginalna kolorystyka, którą wyróżniają się proponowane przez nas parapety z konglomeratu, wpływają na zainteresowanie tego typu produktami, zarówno architektów urządzających daną przestrzeń, jak i klientów indywidualnych, samodzielnie aranżujących swoje domy, mieszkania bądź też pomieszczenia firmowe.

 

Parapety z konglomeratu

Nowoczesne aglomarmury o różnej barwie i wykończeniu

Konglomeraty drobnoziarniste mogą posiadać efektowne podbarwienie i wyróżniać się wyjątkowymi efektami dekoracyjnymi. Parapety z konglomeratu, które polecamy wszystkim klientom, odwiedzającym naszą stronę internetową, są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Produkty te mogą posiadać oryginalne wzornictwo, którego z pewnością nie mają parapety marmurowe i te wykonane w innych kamieniach naturalnych. Niższa waga i lepsze właściwości akumulujące ciepło, którymi wyróżniają się parapety z konglomeratu z naszej oferty, również przemawiają na korzyść tych produktów. To wyroby, które warto montować, zarówno w domu, jak i w mieszkaniu. Na parapetach z konglomeratu można bez problemu postawić doniczki z kwiatami, roślinność, różnego typu ozdoby, a także dekoracje o nieco większym ciężarze. Nasze aglomarmury są produktami znacznie tańszymi od kamienia naturalnego w postaci marmuru czy granitu. Z uwagi na powyższe mogą one zainteresować osoby pragnące ograniczyć wydatki ponoszone na wykańczanie i aranżację danego pomieszczenia.

 

Parapety z konglomeratu w naszej ofercie: Botticiono, Baltic Grey, Beige Marfil, Bianco Ambra, Bianco Carrara, Bianco Titano, Brecia Aurora, Calacatta, Carrara Micro White, Carrara SzaraCeniza Pearl, Madreperla, Misty White, Napoleon Brown, Nero Portoro, Perlato Apia, Polare, Rossa del Garda, Rosso Verona, Royal Beige, Crystal Absolute White, Crystal Anthracite Pure, Crystal Royal, Elegance Eco Ash, Elegance Eco Nev, Gobi Grey, Noble Areti Bianco, Noble Concrete Grey, Noble Pro Frost.

Cennik

 

POBIERZ KATALOG

POBIERZ FORMULARZ ZAMÓWIENIA

 

logo parapety

62-020 Swarzędz

uL. Rzemieślnicza 18

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Zachęcamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych!

Godziny otwarcia

Pon 07:00 - 16:00
Wt 07:00 - 16:00
Śr 07:00 - 16:00
Czw 07:00 - 16:00
Pt 07:00 - 16:00
Sob 08:00 - 12:00
Niedz Zamknięte

Please publish modules in offcanvas position.