O Rety Parapety - Poznań |  Producent parapetów

 

Nasz adres

ul. Rzemieślnicza 18

62-020 Swarzędz

 

Telefon

+48 511 833 267

+48 514 223 175

 

Email

parapety.poznan@op.pl

parapety wewnętrzne cennik ceny producent

Parapety wewnętrzne - cennik, ceny - producent

Parapety wewnętrzne - cennik, ceny - producent

 

Parapety wewnętrzne nie są narażone warunki atmosferyczne, zatem tutaj wybór parapetu powinien być dużo prostszy. Większe znaczenie przy wyborze parapetu wewnętrznego mają zwykle walory estetyczne. W niniejszy artykule postaramy się doradzić przy wyborze parapetów wewnętrznych. Jako producent parapetów posiadamy ogromne doświadczenie praktyczne, dlatego służymy profesjonalną poradą. Jeżeli więc zadajesz sobie pytanie: "Jakie parapety wewnętrzne wybrać?" Tutaj znajdziesz kompleksową poradę.

 

Opiszemy z osobna parapety wewnętrzne tj.: 

PARAPETY MARMUROWE

PARAPETY Z KONGLOMERATU

PARAPETY MDF

PARAPETY RENOWACYJNE PCV

PARAPETY POSTFORMING

PARAPETY PCV

 

Osoby, którym zależy na posiadaniu nowoczesnych i estetycznie wyglądających parapetów wewnętrznych, mogą wybrać produkty wykonane z marmuru, konglomeratu, PCV lub MDF. Wyroby te różnią się od siebie wieloma czynnikami, które należy wziąć pod podjęciem decyzji. Dużym zainteresowaniem klientów odwiedzających nasz sklep internetowy cieszą się parapety marmurowe. Są one wykonane z naturalnego materiału, przeważnie skały wapiennej. To produkty cenione przede wszystkim za ich niepowtarzalny wzór i kolorystykę. Mogą posiadać jedyne w swoim rodzaju mikropęknięcia. 

 

 

Parapety wewnętrzne

Drewnopodobne parapety MDF w dowolnym kolorze z palety RAL

 


Właściciele domów i mieszkań, w których dominują elementy wyposażenia, wykonane z płyty MDF, mogą uzupełnić aranżację swojego wnętrza, zamawiając parapety wewnętrzne stworzone z wyżej wymienionego materiału. To produkty prezentujące się bardzo estetycznie. Parapety wewnętrzne MDF stanowią elegancki zamiennik tego rodzaju wyrobów, wykonywanych z litego drewna. Są one znacznie tańsze niż ich drewniane odpowiedniki. Dostępne w naszej ofercie parapety MDF posiadają wiele zalet. Zróżnicowany wybór oklein umożliwia ich dopasowanie do aranżacji posiadanego wnętrza. 

 

 

Parapety wewnętrzne - ceny, producent

Imitacja gresu lub marmuru – parapety z konglomeratu

 

W trakcie procesu wykańczania wnętrza, można rozważyć także montaż takich produktów, jak parapety wewnętrzne z konglomeratu. To wyroby tworzone na bazie kamieni naturalnych i żywicy poliestrowej. Powstałe w ten sposób kruszywo marmurowe z niewielką domieszką farb i żywic jest produkowane w innowacyjnej technologii próżniowej. Parapety z konglomeratu stanowią wspaniałą imitację naturalnych kamieni. Mogą one być tanim zamiennikiem granitu. Z uwagi na ich elegancki wygląd mogą one sprawdzić się jako elementy wyposażenia w nowoczesnym budownictwie, w tym w pomieszczeniach o bardzo wysokim standardzie. 

 

 

Parapety wewnętrzne - cennik, producent

Parapety renowacyjne PCV – nakładki kamuflujące uszkodzone parapety z drewna lub betonu

 

Osobną kategorią produktów, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego, są parapety wewnętrzne renowacyjne PCV. To nakładki parapetowe, produkowane z tworzywa sztucznego. Wyroby te skutecznie zakamuflują powstałe na parapetach plamy, przebarwienia bądź też innego typu uszkodzenia mechaniczne. Parapety renowacyjne PCV świetnie sprawdzą się jako nakładki na wyroby wykonane z betonu, drewna bądź też lastryko. Produkty te można bez trudu dopasować, zarówno pod względem kształtu, rozmiaru, jak i koloru. Dzięki temu nie będą one odróżniać się od posiadanych już parapetów. 

 

 

Parapety wewnętrzne - producent

Parapety postforming – produkty zabezpieczone przed wilgocią i deformacją

 

Osoby, które są zainteresowane nowoczesnymi sposobami wykańczania wnętrz, mogą zdecydować się także na rekomendowane przez nas parapety wewnętrzne postforming. Produkty te zostały wykonane z płyty wiórowej, bardzo starannie pokrytej trwałym laminatem dekoracyjnym. Jest on odporny na działanie wielu czynników zewnętrznych. Ponadto laminat dekoracyjny jest niewrażliwy na ścieranie. Spodnia część, którą posiadają polecane przez nas parapety postforming, jest skutecznie zabezpieczona papierem przeciwprężnym. Zapobiega to powstawaniu odkształceń i zawilgoceniu tych wyrobów. Z kolei tylna część, którą mają parapety postforming, jest chroniona specjalnie dobranym obrzeżem. Estetyczne wykończenie tych wyrobów w postaci bocznych listew, nadaje im eleganckiego wyglądu. 

 

 

Parapety wewnętrzne - cennik, ceny

Tanie i uniwersalne parapety PCV do domów, mieszkań i biur

 

W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można także efektownie wyglądające parapety wewnętrzne PCV. To produkty, które od wielu lat cieszą się bardzo dużą popularnością, szczególnie wśród osób poszukujących atrakcyjnych cenowo, łatwych do montażu i elegancko prezentujących się wyrobów. Parapety wewnętrzne PCV są tworzone z twardego polichlorku winylu i powlekane wysokiej jakości foliami. To sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu parapety PCV współgrają kolorystycznie z dostępnymi w naszej ofercie profilami okiennymi. Rekomendowane przez nas parapety PCV są najtańszymi produktami o uniwersalnym zastosowaniu. Można montować je, zarówno w budownictwie mieszkalnym, gospodarczym, jak również przemysłowym czy użyteczności publicznej. 

 

Wybór elementów wykończeniowych powinien być poprzedzony dokładną analizą materiałów, z których zostały one wykonane. Zasada ta dotyczy także takich wyrobów, jak parapety wewnętrzne. Mogą one być tworzone z PCV, konglomeratu lub też MDF. To materiały różniące się od siebie kolorystyką, odpornością mechaniczną na uszkodzenia czy też metodą produkcji. 

Parapety wewnętrzne - Galeria

logo parapety

62-020 Swarzędz

uL. Rzemieślnicza 18

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Zachęcamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych!

Godziny otwarcia

Pon 07:00 - 16:00
Wt 07:00 - 16:00
Śr 07:00 - 16:00
Czw 07:00 - 16:00
Pt 07:00 - 16:00
Sob 08:00 - 12:00
Niedz Zamknięte

Please publish modules in offcanvas position.