O Rety Parapety - Poznań |  Producent parapetów

 

Nasz adres

ul. Rzemieślnicza 18

62-020 Swarzędz

 

Telefon

+48 511 833 267

+48 514 223 175

 

Email

parapety.poznan@op.pl

Parapety - Szczecin. Parapety granitowe, marmurowe, PCV, stalowe, konglomerat

Parapety - Szczecin. Parapety granitowe, marmurowe, PCV, stalowe, konglomerat

Od 12 lat pracujemy nad tym by każdy z naszych produktów, jakimi są parapety, odpowiadał waszym wymaganiom, nasi specjaliści dbają o to aby każda z waszych wizji została zrealizowana. Wasze zadowolenie jest dla nas największym priorytetem dlatego jakość jaką prezentujemy jest na bardzo wysokim poziomie. Każdy z was ma swoje indywidualne wymagania, których spełnianie daję nam satysfakcję. Nasza firma cechuję się również szybkością realizacji i możliwością transportu co pozwala nam na kompleksową realizację zleceń. W O Rety Parapety oferujemy parapety wewnętrzne i zewnętrzne najwyższej jakości wykonywane z wielu materiałów między innymi: stal, PCV, aluminium, marmur, granit i nie tylko. Nasze pracownie wyposażone są również w malarnie proszkową, gilotynę i giętarkę CNC. Najlepszym świadectwem szybkiej realizacji oraz wysokiej jakości produktów są opinię naszych klientów.

 

Parapety z marmuru i konglomeratu - Szczecin

Parapety z Marmuru

Marmur jest materiałem bardzo plastycznym co pozwala nać mu niebanalny kształt, a szeroka gama tekstur i kolorów sprawdzi się w wielu wnętrzach przyciągając uwagę i dodaję pomieszczeniom ekskuzywnego wyglądu.

 

Parapety z Konglomeratu

Konglomerat to materiał, który jest tworzony z wykorzystaniem technologii próżniowej w jego skład wchodzi do 95% kamieni naturalnych. Produkt ten należy do klasy Premium i temu też odpowiada jego wygląd. Parapety z konglomeratu są niesamowicie wytrzymałe dzięki czemu zarówno promienie słoneczne jaki i uszkodzenia mechaniczne nie są im straszne.

 

Parapety Postforming

Parapety te wykonane są z płyty wiórowej pokrytej powłoką laminatu, który chroni zarówno przed ścieraniem jak i wilgocią. Dostępność wielu kolorów i niska cena są cechami, które przekłądają się na atrakcyjność tego rozwiązania.

 

Parapety aluminiowe i PCV - Szczecin

Parapety Aluminiowe Płytka

Takie rozwiązanie ma to do siebie że zarówno montaż jak i utrzymanie czystości tego parapetu nie stanowi większego problemu. Do wykonania tego produktu stosujemy blachę aluminiową o grubości 1,2mm dzięki temu parapet jest niesamowicie lekki.

 

Parapety PCV

Jeżeli szukasz ekonomicznego i prostego rozwiązania na wykończenie czy też odświeżenie pomieszczeń i  wymianę parapety to nasza oferta parapetów PCV jest najlepszym rozwiązaniem. Wśród naszych produktów możesz także znaleźć parapety renowacyjne z PCV, które są świetnym tymczasowym rozwiązaniem jako nakładka na stary parapet.

 

Parapety MDF

Rozwiązanie to jest tańsze niż parapety drewniane zarazem oferujące pokaźną możliwość dostosowania za sprawą mnogości dostępnych oklein i możliwością lakierowania. Wysoka funkcjonalność jaką posiadają parapety MDF jest jedną z cech parapetów drewno podobnych.

 

Parapety soft i stalowe - Szczecin

Parapety Soft

Kształt tych parapetów daję temu rozwiązaniu idealny odpływ wody i chroni przed korozją. Parapety soft są wykonywane ze stali oraz aluminium.

 

Parapety Stalowe

Zalet takich parapetów jest wiele, wyróżnia je odporność na warunki pogodowe i minimalistyczny wygląd. Stosowanie łączników z PCV lub aluminium umożliwia łączenie parapetów, a dodatkowo zaślepka PCV na końcu parapetu stanowi doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne.

 

Parapety Granitowe

Granit to materiał który jest bardzo twardy i trwały dodatkowo jest odporny na zarysowania, a warunki atmosferyczne nie stanowią dla niego zagrożenia. Cechy te sprawiają że parapety granitowe doskonale sprawdzają się w roli parapetów zewnętrznych, ale sprawdzą się również jako blat w kuchni czy zabudowa kominka. Wyjątkowa gama kolorów oraz faktura i mikropęknięcia potrafi dodać charakteru i wypełnić przesteń pod oknem.

 

Parapety Aluminiowe

Jeden z najpopularniejszych rodzajów parapetów, a to za sprawą minimalistycznego wyglądu oraz lekkości. Na pewno też dużą rolę odgrywa w tym przypadku stosunek niskiej ceny do wysokiej jakości.

 

Parapety - galeria

logo parapety

62-020 Swarzędz

uL. Rzemieślnicza 18

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Zachęcamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych!

Godziny otwarcia

Pon 07:00 - 16:00
Wt 07:00 - 16:00
Śr 07:00 - 16:00
Czw 07:00 - 16:00
Pt 07:00 - 16:00
Sob 08:00 - 12:00
Niedz Zamknięte

Please publish modules in offcanvas position.