O Rety Parapety - Poznań |  Producent parapetów

 

Nasz adres

ul. Rzemieślnicza 18

62-020 Swarzędz

 

Telefon

+48 511 833 267

+48 514 223 175

 

Email

parapety.poznan@op.pl

 

Parapety stalowe soft

 Parapety stalowe soft - cennik

Parapety stalowe soft – charakteryzują się zaokrąglonym, a tym samym łagodniejszym , wykończeniem. Wykonujemy je zarówno ze stali 0,75mm jak i aluminium 1,2mm.

A półkę, czyli szerokość parapetu,

B nosek pod okno 1 cm,

C kapinos 4 cm i podwinięcie kapinosa 1 cm.

 Parapety stalowe soft - cennik 2

Kolorystyka parapetów stalowych soft:

- wszystkie kolory z palety barw Ral,

- kolory z palety Ral struktura młotkowana,

- okleiny drewnopodobne dostępne tylko w parapetach stalowych soft.

 

Parapety docinamy na określoną długość oraz szerokość. Standardowe szerokości zaczynają się od 10 cm i kończą na 40 cm. Szerokość zawsze zwiększa się  co 2,5 cm ale nie są to wymiary które nas ograniczają. Na życzenie Klienta, parapety  docinamy na szerokość pośrednią np: 23 cm i jest to usługa gratisowa. Maksymalna długość parapetów soft to 6 mb.

Zakończenia boczne, służące do solidnego osadzenia parapetu, chroniące parapet przed korozją jak i usprawniające odprowadzenie wody, dostępne są zarówno w wersji pcv jak i aluminiowej.

Elementy dłuższe wymagają łączenia za pomocą łącznika prostego aluminiowego lub pcv.

Parapety stalowe soft cięte pod kątem np. narożnikowe lub do wykuszu łączymy łącznikami kątowymi aluminiowymi  bądź pcv.

Czas realizacji zamówień na parapety soft 3-4 dni robocze.

 

 

Parapety stalowe soft - producent

Zewnętrzne parapety stalowe Soft o wysokich walorach estetycznych i użytkowych

Estetyczne i trwałe parapety stalowe Soft to wyroby dostępne w naszej ofercie. Mogą one zainteresować, zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Proponujemy produkty wyróżniające się starannie przemyślaną konstrukcją. To wyroby o nieco łagodniejszym, lekko zaokrąglonym kształcie i bardzo starannym wykończeniu. Są one tworzone z różnych materiałów w postaci stali lub aluminium o optymalnie dobranej grubości. Zewnętrzne parapety stalowe Soft składają się z kilku elementów, tworzących jedną, spójną całość. Chodzi tutaj przede wszystkim o półkę, czyli szerokość parapetu, nosek pod okno i tak zwany kampinos z jego podwinięciem. Nasze parapety stalowe soft na zewnątrz mogą być pokryte proszkowo farbą, wybraną z międzynarodowego próbnika barw RAL. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na idealnym wkomponowaniu tych produktów wykończeniowych w architekturę danego budynku, stolarkę zewnętrzną bądź też inne elementy widoczne dla przechodniów.

 

Parapety stalowe soft - ceny

Trwałe parapety stalowe Soft

Parapety stalowe Soft, które mogą być swobodnie montowane na zewnątrz, mogą być ozdobione przy pomocy okleiny drewnopodobnej. Dzięki temu rozwiązaniu do złudzenia przypominają one tradycyjne wyroby, wykonane z litego drewna, jednakże skutecznie zabezpieczone przed działaniem wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych w postaci opadów atmosferycznych, silnego promieniowania słonecznego czy gradobicia. Proponowane parapety zewnętrzne stalowe Soft są świetnym rozwiązaniem dla osób obawiających się, że zastosowane przez nich produkty wykończeniowe, mogą nie przetrwać w doskonałym stanie, z uwagi na uszkodzenia mechaniczne, na jakie narażone są te wyroby. Może to być podwyższona temperatura powietrza, wynikająca z silnego nasłonecznienia bądź też wichura. Pragniemy nadmienić, że oferowane przez nas stalowe parapety zewnętrzne Soft są bardzo łatwe w montażu i demontażu.

 

Parapety stalowe soft - cennik 3

Parapety zewnętrzne stalowe Soft pokryte farbami z palety RAL

Powlekane parapety zewnętrzne Soft stalowe mogą mieć różną głębokość. Produkty te dostępne są w wersji jednokolorowej. Można zdecydować się na wyroby utrzymane w stonowanej kolorystyce, jak i wybrać stalowe parapety zewnętrzne Soft o barwie srebrnej, szarej lub miedzianej. Istnieje możliwość zastosowania do produkcji wyżej wymienionych wyrobów lakierowanych, strukturalnych farb proszkowych. Tego typu działanie podwyższa walory wizualne i użytkowe parapetów, chroniąc je przed działaniem wielu czynników zewnętrznych. Zabezpieczenie folią ochronną, ogranicza negatywny wpływ promieniowania słonecznego i wilgoci na wymienione powyżej parapety. Do wyrobów tych można dokupić także zakończenia boczne, korespondujące kolorystycznie z farbą, jaka została użyta do produkcji wybranego wyrobu. Parapety stalowe Soft można dopasować pod względem rozmiaru i szerokości do każdego otworu okiennego czy stolarki okiennej. To wyroby, które mogą znajdować się również na zewnątrz okna balkonowego, tarasu, patio bądź werandy z oknem.

Cennik

POBIERZ KATALOG

POBIERZ FORMULARZ ZAMÓWIENIA

logo parapety

62-020 Swarzędz

uL. Rzemieślnicza 18

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Zachęcamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych!

Godziny otwarcia

Pon 07:00 - 16:00
Wt 07:00 - 16:00
Śr 07:00 - 16:00
Czw 07:00 - 16:00
Pt 07:00 - 16:00
Sob 08:00 - 12:00
Niedz Zamknięte

Please publish modules in offcanvas position.