O Rety Parapety - Poznań |  Producent parapetów

 

Nasz adres

ul. Rzemieślnicza 18

62-020 Swarzędz

 

Telefon

+48 511 833 267

+48 514 223 175

 

Email

parapety.poznan@op.pl

parapety mdf cennik ceny producent

 

Parapety MDF

 

Czym są parapety MDF?
Parapet z MDF cennik

Parapety MDF to bardzo wiarygodne zastępstwo dla parapetów drewnianych.

Parapety drewniane to często wysoki koszt, natomiast parapety MDF przy niższych nakładach finansowych pozwalają na zamknięcie wnęki okiennej produktem łudząco podobnym do drewna. Szeroki wachlarz oklein, jak również możliwość lakierownia na wszystkie kolory z palety Ral, pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta.

 

Produkcja parapetów MDF:

Parapet MDF to produkt drewnopodobny powstały w wyniku połączenia zmielonego drewna, związków organicznych i utwardzacza. Cały proces przebiega w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury, a gotowy produkt jest bardzo twardy i jednolity. 

 

Nasza oferta:

Parapety MDF oferujemy w grubości 2,5 cm. Maksymalna długość jednego elementu 275 cm a szerokość  50 cm.

Do parapetu MDF nie używa się dodatkowych zakończeń, ponieważ jego boki stanowią jednolitą całość z półką parapetu. 

Każda płyta MDF może mieć nadany kolor poprzez lakierowanie akrylowe bądź okleinowanie.

Dostępne kolory wersji lakierowanej akrylowo to cała paleta barw Ral, kolorystyka oklein drewnopodobnych przedstawiona poniżej.

 

 

Parapety MDF - Cennik 2

Parapety MDF o wysokich walorach użytkowych i estetycznych

Wysokiej jakości parapety MDF stanowią nowoczesne, a jednocześnie bardzo popularne produkty, często wybierane przez klientów pragnących tanio i efektownie wykończyć swoje pomieszczenia. Jako renomowany producent atrakcyjnych cenowo parapetów, dysponujemy wyrobami do złudzenia przypominającymi lite drewno. Nasze parapety MDF to produkty, które mogą zainteresować, zarówno architektów zajmujących się aranżacją wnętrz, jak i firmy budowlane czy remontowe. Szeroka paleta kolorystyczna, którą dysponujemy, odpowiada zapotrzebowaniu współczesnych klientów, którzy mogą dopasować parapety wewnętrzne do estetyki posiadanych przez siebie pomieszczeń. Rekomendowane przez nas produkty, mimo że do złudzenia przypominają lite drewno, są znacznie trwalsze od tego materiału i łatwiejsze do utrzymania w czystości. Produkty te, w przeciwieństwie do parapetów drewnianych, nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym pod wpływem uderzenia bądź też warunków środowiskowych, to znaczy wilgoci, gromadzącej się w mieszkaniu słabo wentylowanym bądź też wysokiej temperatury, występującej w sezonie grzewczym.

 

Parapety MDF - ceny

Parapety MDF w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru

Produkty te nie zmieniają swoich pierwotnych właściwości pod wpływem działania różnych czynników zewnętrznych, w tym także intensywnego promieniowania słonecznego. Nasze parapety MDF są dostępne w wersji lakierowanej. Można zdecydować się na produkty z międzynarodowego próbnika barw RAL, co umożliwia dopasowanie ich do wystroju salonu, sypialni, holu z oknem bądź też kuchni czy łazienki, wyposażonej w otwór okienny. Efektownie prezentujące się parapety MDF, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To produkty atrakcyjne cenowo, w które można wyposażyć wszystkie pomieszczenia znajdujące się w domu, mieszkaniu bądź też firmie.

 

Parapety MDF - producent 3

Jakie zalety mają parapety wewnętrzne MDF?

Każdy parapet wewnętrzny MDF jest wykonany bardzo starannie, co podwyższa jego walory użytkowe i estetyczne. Wysokiej jakości okleina jest odporna na wilgoć i wysoką temperaturę. Spód parapetu można zabezpieczyć także dodatkowym, specjalnie wybranym laminatem. Użycie najnowocześniejszych technologii, a także specjalnie dobranego parku maszynowego, gwarantuje, że rekomendowane przez nas parapety MDF przetrwają w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas. To produkty, które mogą zainteresować wiele osób, szczególnie te pragnące zaoszczędzić na wydatkach ponoszonych w związku z remontem i wykończeniem pomieszczeń mieszkalnych czy biurowych. Wiele zalet, które posiadają parapety MDF, jak również szeroka paleta kolorystyczna, przemawia za zakupem tych produktów. Wyroby te można dopasować do koloru stolarki okiennej i mebli znajdujących się w domu, mieszkaniu lub biurze. Pozwala to na wkomponowanie parapetów MDF we wnętrza wyposażone w meble z okleiną o bardzo podobnej lub identycznej barwie czy zarysie słoi.

 

Cennik

 

POBIERZ KATALOG

POBIERZ FORMULARZ ZAMÓWIENIA

 

logo parapety

62-020 Swarzędz

uL. Rzemieślnicza 18

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Zachęcamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych!

Godziny otwarcia

Pon 07:00 - 16:00
Wt 07:00 - 16:00
Śr 07:00 - 16:00
Czw 07:00 - 16:00
Pt 07:00 - 16:00
Sob 08:00 - 12:00
Niedz Zamknięte

Please publish modules in offcanvas position.