O Rety Parapety - Poznań |  Producent parapetów

 

Nasz adres

ul. Rzemieślnicza 18

62-020 Swarzędz

 

Telefon

+48 511 833 267

+48 514 223 175

 

Email

parapety.poznan@op.pl

Parapety - Warszawa

Parapety - Kraków. Parapety granitowe, marmurowe, PCV, stalowe, konglomerat

Sprzedajemy parapety jako hurtownia już od 12 lat. Niesiemy pomoc klientom w doborze i nasi pracownicy są zawsze gotowi do pracy. Najważniejsze dla nas są oferowanie najwyższej jakości produktów i satysfakcja klienta ze współpracy z nami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne preferencje, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Ponadto, bardzo ważna jest dla nas sprawna i szybka dostawa, dlatego zajmujemy się nią przy użyciu własnych metod transportu. Marmur, PCV, aluminium i stal, to zaledwie początek listy materiałów, z jakich wykonane są nasze parapety. Posiadamy także w zanadrzu gilotynę CNC, giętarkę oraz malarnię proszkową. Wybierając nas, masz pewność wysokiej jakości produktów i ich bardzo szybkiego dostarczenia. Sam się przekonaj i sprawdź naszą ofertę.
Parapety zewnętrzne: granitowe, aluminiowe, stalowe, soft

Parapety zewnętrzne: granitowe, aluminiowe, stalowe, soft

Dysponujemy wykonanymi z wielu materiałów parapetami zewnętrznymi. Stworzone z surowego kamienia, parapety granitowe dostarczają wytrzymałość, niezwykłe odcienie i charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem za sprawą naturalnych cech minerału. Jedne z najodporniejszych parapetów to parapety stalowe. Wolno usuwać z nich brud każdym środkiem, bez lęku o uszkodzenie. Pogoda na zewnątrz, również nie jest dla nich problemem. Wykonane z lekkiej blachy aluminiowej, Parapety aluminiowe płytka, są proste w instalacji, trwałe i mało podatny na szkody mechaniczne. Naśladują płytki klinkierowe za sprawą tłoczonych na nich wzorów. Dostępne również w formie prostej, zwykłe parapety aluminiowe, farbowane proszkowo są wytworzone z tego samego rodzaju blachy. Ich normatywna szerokość mieści się w przedziale 10cm - 40cm z 2,5cm interwałem. Parapety soft również są warte uwagi. Wykonywane są z blachy stalowej o grubości 0.75mm lub aluminiowej 1.2mm i zapewniają możliwość łączenia przy pomocy złączek wykonanych z PCV lub aluminium. Dobierz parapet zewnętrzny dostosowany do twoich potrzeb i Przyjrzyj się naszej ofercie.

Parapety wewnętrzne: marmurowe, PCV, konglomerat

Oferujemy wiele parapetów zewnętrznych. Unikalne parapety marmurowe, produkowane są z surowca naturalnego, jakim jest skała wapienna. Charakter nadają mu użylenia i mikropęknięcia kamienia. A wytworzone z niego parapety, można montować zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Najwyższą półką, są jednak parapety z konglomeratu. Materiał, z jakich są produkowane to kruszone kamienie naturalne złączone żywicą poliestrową. Doskonale upodobniają się do naturalnego kamienia za sprawą surowca i wytwarzania w technologii próżniowej. Są łatwe w myciu, wytrzymałe, niestraszne są im uszkodzenia mechaniczne i słońce. Proponowane są w bardzo licznej ilości kolorów. Polichlorek winylu, z jakiego skonstruowane są parapety PCV, zapewnia lekkość i niewielką cenę. Nie sprawia to jednak, że są to produkty niskiej jakości. Posiadają także wiele innych zalet. Są łatwe w czyszczeniu i dostępne w wielu kolorach. W naszej ofercie obecne są również inne parapety zewnętrzne, takie jak parapety postforming, MDF, oraz renowacyjne PCV
Parapety wewnętrzne: marmurowe, PCV, konglomerat

logo parapety

62-020 Swarzędz

uL. Rzemieślnicza 18

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Zachęcamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych!

Godziny otwarcia

Pon 07:00 - 16:00
Wt 07:00 - 16:00
Śr 07:00 - 16:00
Czw 07:00 - 16:00
Pt 07:00 - 16:00
Sob 08:00 - 12:00
Niedz Zamknięte

Please publish modules in offcanvas position.