O Rety Parapety - Poznań |  Producent parapetów

 

Nasz adres

ul. Rzemieślnicza 18

62-020 Swarzędz

 

Telefon

+48 511 833 267

+48 514 223 175

 

Email

parapety.poznan@op.pl

Parapety - Gorzów. Parapety granitowe, marmurowe, PCV, stalowe, konglomerat

Parapety - Gorzów. Parapety granitowe, marmurowe, PCV, stalowe, konglomerat

Nasze przedsiębiorstwo to hurtownia parapetów działająca 12 lat na rynku, cechuje nas wyspecjalizowany personel, który przez cały czas realizacji zlecenia starannie pomaga naszym klientom w realizacji każdej wizji. Stawiamy na zadowolenie klientów, przez co jakość naszych towarów, jakim są parapety, stoi na szczytowym poziomie. Do każdego podchodzimy indywidualnie by znaleźć dla państwa właściwe rozwiązanie, oprócz tego cechuje nas szybkość realizacji i własne środki transportu co pozwala nam wykonać zlecenie od A do Z. Zespół ORETYPARAPETY to przede wszystkim parapety zewnętrzne i wewnętrzne z wielu dostępnych budulców takich jak: stal, PCV, Aluminium, Marmur i wiele innych, mamy również własną malarnię proszkową, giętarkę czy gilotynę (CNC). Gwarantujemy, że proces realizacji zlecenia jest krótki, a jakość wyrobu spełni państwa oczekiwania, co widać po naszych usatysfakcjonowanych klientach.

 

Parapety z marmuru i konglomeratu - Gorzów

Parapety z marmuru

Jest to materiał bardzo plastyczny, dzięki czemu można mu nadać atrakcyjny kształt oraz posiada wiele tekstur i kolorów, sprawdza się we wnętrzach, gdzie przyciąga wzrok i nadaje ekskluzywności wnętrzom.

 

Parapety z Konglomertatu

Są mieszanką naturalnych kamieni, których skład to aż 95 %. Tworzy się je przy użyciu technologii próżniowej. Parapety z konglomeratu to produkt Premium i też tak prezentuje się, ponadto doskonale znoszą światło słoneczne i są mało podatne na defekty mechaniczne.

 

Parapety Postforming

Parapety postforming są chronione przed wycieraniem czy wilgocią dzięki powłoce z laminatu. Mnogość barw, które jesteśmy w stanie wybrać, sprawia, że dobierzemy parapet do każdego wnętrza. Niska cena na dodatek podwyższa atrakcyjność takiego rozwiązania.

 

Parapety aluminiowe i PCV - Gorzów

Parapety Aluminiowe Płytka

Rozwiązanie to jest praktyczne z powodu na prostotę montażu oraz łatwość w Zachowaniu parapetu w czystości. Nasze parapety aluminiowe są stworzone z blachy aluminiowej o grubości 1,2mm co gwarantuje niesamowitą lekkość.

 

Parapety PCV

Najbardziej oszczędny i prosty sposób na wykończenie lub odnowienie wnętrza i wymianę leciwego parapetu na nowy. Dostarczamy także parapety renowacyjne z PCV, które bezbłędnie mogą posłużyć jako chwilowe rozwiązanie lub nakładki na stare parapety.

 

Parapety MDF

Tańsze niż parapety zrobione z drewna w tym samym czasie mogące pochwalić się możliwościami personalizacji dzięki mnogości oklein oraz ewentualności lakierowania. Parapety MDF to towar drewno podobny charakteryzujący się wysoką ergonomią.

 

Parapety soft i stalowe - Gorzów

Parapety Soft

Stanowią bardzo dobry odpływ wody oraz asekurację przed korozją dzięki swojej formie. Budulec, z którego parapety soft są stworzone to stal i aluminium.

 

Parapety Stalowe

Największym atutem, jakie posiadają parapety stalowe, jest wytrzymałość na trudne warunki atmosferyczne przy równoczesnym zachowaniu minimalistycznego wyglądu. Umożliwiają też scalanie ich ze sobą dzięki łącznikom PCV czy aluminium. Ochrona antykorozyjna końców parapetów to zaślepka PCV.

 

Parapety Granitowe

Granit jest bardzo solidnym i wytrzymałym materiałem, mało podatnym na zarysowania, któremu niestraszne są jakiekolwiek warunki atmosferyczne dlatego przeważnie, jest wykorzystywany jako parapet zewnętrzny, ale wewnątrz też wspaniale da sobie rade np: jako blat w kuchni czy okładzina na kominek. Ciekawe kolory, jakie cechują parapety granitowe oraz mikropęknięcia i struktura dodają stylu i doskonale uzupełniają przestrzeń pod oknem.

 

Parapety Aluminiowe

Prosta, lekka i minimalistyczna estetyka za niewielkie pieniądze, to sprawia, że parapety z aluminium są tak cieszące się popularnością.

 

Parapety - galeria

logo parapety

62-020 Swarzędz

uL. Rzemieślnicza 18

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Zachęcamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych!

Godziny otwarcia

Pon 07:00 - 16:00
Wt 07:00 - 16:00
Śr 07:00 - 16:00
Czw 07:00 - 16:00
Pt 07:00 - 16:00
Sob 08:00 - 12:00
Niedz Zamknięte

Please publish modules in offcanvas position.