O Rety Parapety - Poznań |  Producent parapetów

 

Nasz adres

ul. Rzemieślnicza 18

62-020 Swarzędz

 

Telefon

+48 511 833 267

+48 514 223 175

 

Email

parapety.poznan@op.pl

Jaki parapet wewnętrzny wybrać

Jaki parapet wewnętrzny wybrać/lepszy?

Wiele osób zastanawia się, jaki parapet wewnętrzny wybrać? Produkt ten powinien wyróżniać się estetycznym wyglądem i podwyższoną trwałością na uszkodzenia mechaniczne. W sprzedaży dostępne są parapety wewnętrzne wykonane z różnych materiałów. Może to być marmur, konglomerat, PCV lub płyta MDF. Wybór produktu, który idealnie spełni oczekiwania danej osoby, powinien być podyktowany oceną walorów użytkowych i wizualnych, jakimi wyróżnia się dany parapet wewnętrzny. Osoby, którym zależy na posiadaniu produktów wyróżniających się bardzo przystępną ceną i łatwym montażem, powinny zainteresować się parapetami tworzonymi z PCV, które są dostępne w naszej ofercie. Twardy polichlorek winylu, wykorzystany do produkcji tego wyrobów, jakim jest parapet wewnętrzny, jest powlekany wysokiej jakości foliami, dostępnymi w różnych wersjach kolorystycznych. Pozwala to na dopasowanie parapetów do posiadanych profili okiennych. Łatwa obróbka, którą wyróżniają się parapety wewnętrzne PCV, umożliwia wkomponowanie tych elementów w wystrój i metraż danego pomieszczenia. 

 

Jaki parapet wewnętrzny wybrać 2

Jaki parapet wewnętrzny wybrać? Produkty z marmury 

Właściciele domów, mieszkań i pomieszczeń biurowych wyposażonych w elementy wykonane z kamieni naturalnych, mogą uzupełnić te wnętrza o polecane przez nas parapety wewnętrzne marmurowe. Produkty te są stworzone z kamienia naturalnego. To rozwiązanie podwyższa walory wizualne tych wyrobów, ponieważ posiadają one niepowtarzalne wzornictwo, oryginalną kolorystykę, a także efektownie prezentujące się mikropęknięcia i użylenia. Marmur jest materiałem, który powstaje bez ingerencji człowieka. Dzięki temu prezentuje się on niezwykle elegancko. Wewnętrzne parapety marmurowe mogą być montowane w pomieszczeniach o wysokim standardzie, posiadających luksusowe elementy wyposażenia. Jedyny w swoim rodzaju parapet wewnętrzny z marmuru to produkt piękny, o niepowtarzalnym przebarwieniu. Wyroby te mogą być poddawane polerowaniu i posiadać zaokrąglone brzegi. 

 

Parapety wewnętrzne z konglomeratu – imitacja kamienia naturalnego

Osoby posiadające kuchenne blaty robocze, wykonane z konglomeratu, z pewnością docenią produkty stworzone z wyżej wymienionego materiału. Wyróżnia się on wieloma zaletami. Konglomerat może imitować kamień naturalny. To materiał dostępny w zróżnicowanych kolorach. Jego wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie sprawia, że jest on wykorzystywany także do produkcji takich produktów jak parapet wewnętrzny. Elementy wykonane z konglomeratu można czyścić i konserwować przy pomocy ogólnodostępnych środków. Proponowane przez nas parapety wewnętrzne z konglomeratu, powstają na bazie żywicy poliestrowej i kamieni naturalnych. To produkty, które nie zmieniają swojego pierwotnego koloru pod wpływem działania promieni słonecznych. Rekomendowane przez nas parapety z konglomeratu mogą posiadać fazowane krawędzie bądź też lekko zaokrąglone narożniki. 

 

Jaki parapet wewnętrzny wybrać/lepszy

Parapety MDF - doskonały zamiennik wyrobów z litego drewna

W obecnym czasie coraz mniej osób decyduje się na montaż parapetów wykonanych z litego drewna, głównie z uwagi na ich bardzo wysoką cenę. Należy pamiętać, że produkty te trzeba koniecznie zabezpieczyć przed wyciekiem żywicy, obserwowanym w trakcie panowania bardzo wysokiej temperatury powietrza. Zażywiczenie drewnianych parapetów to bardzo częsty problem, charakterystyczny dla produktów uzyskiwanych z drzew iglastych. Rozwiązaniem tego problemu może być dostępny w naszym sklepie parapet wewnętrzny MDF. Te drewnopodobne wyroby nie wymagają czasochłonnej i kosztownej konserwacji. To doskonałe zamienniki produktów drewnianych, które powstają z połączenia związków organicznych, mielonego drewna i utwardzacza. Nowoczesne parapety MDF mogą być lakierowane akrylowo bądź też pokryte okleiną. 

 

Nakładki parapetowe i parapety postforming – odporne na uszkodzenia mechaniczne

W sprzedaży znaleźć można również nakładki parapetowe które służą do skutecznego kamuflowania uszkodzeń powstałych na istniejących już parapetach betonowych, drewnianych i wykonanych z lastryka. Parapet wewnętrzny renowacyjny PCV może być montowany w miejscach, gdzie nie ma możliwości wymiany produktu na nowe. Z uwagi na to, że polecane przez nas parapety renowacyjne PCV są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, kształtach i rozmiarach do wyboru, można doskonale dopasować je do posiadanych już wyrobów, w taki sposób, że będą one współgrać z nimi pod względem barwy czy sposobu wykończenia. Coraz więcej osób decyduje się także na montaż parapetów postforming. To wyroby z płyty wiórowej, pokrytej trwałym laminatem dekoracyjnym. Produkty te mogą znaleźć się w mieszkaniach lub domach na wynajem, ponieważ są one bardzo odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Nowoczesne parapety postforming to produkty w bardzo atrakcyjnej cenie, która idzie w parze z wysoką jakością tych wyrobów. Mogą być wykorzystywane nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w budynkach użyteczności publicznej czy szkołach. 

 

Nowoczesne parapety wewnętrzne produkowane są z różnych materiałów. To komponent, który determinuje trwałość, kolorystykę i efekt wizualny tych wyrobów. Dobrej jakości parapety wewnętrzne prezentują się bardzo efektownie, a także są odporne na promieniowanie UV, wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. 

logo parapety

62-020 Swarzędz

uL. Rzemieślnicza 18

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Zachęcamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych!

Godziny otwarcia

Pon 07:00 - 16:00
Wt 07:00 - 16:00
Śr 07:00 - 16:00
Czw 07:00 - 16:00
Pt 07:00 - 16:00
Sob 08:00 - 12:00
Niedz Zamknięte

Please publish modules in offcanvas position.